Menü
Sepetiniz

Endüstriyel Temizleyiciler

Endüstriyel Temizleyiciler

Endüstriyel Temizleyiciler

Yüksek konsantrasyona sahip formülü ile tuvalet ve banyonuzda oluşan kireçleri, su lekelerini, pas izlerini ortadan kaldırır. Banyonuzu ilk günkü parlaklığına ve ışıltısına kavuşturur. Temizliğin yanında kullanıldığı alandaki mikroorganizmaları yok eder.Kullanım alanları: Evye, fayanslarda, derz ..
Hızlı kuruyan formülü ile cam ve parlak yüzeyleri iz bırakmadan temizler ve kullanılan bölgede uzun süre kalıcılık sağlar.Cam, metal, ayna, pencere, mutfak dolapları, fayans, seramik vb.Not: Vernikli yüzeylerde kullanmayınız. Ürünün aktif maddeleri biyolojik olarak doğada çözünebi..
Mutfaklarda: Sararmış bardaklarınızı bir leğende 5lt suya 20 ml gets clean çamaşır suyu pro koyarak hazırladığınız karışıma daldırınız. 15-20 dakika sonra çıkartıp makinede veya elde yıkayınız. Lavabolardaki deliğe ve yakın çevresine dökünüz, 5-10 dakika bekledikten sonra bol su ile yıkayınız.Yüz..
Su ile sürekli teması olan bulaşık makineleri, buharlı su kaynatılan kazanlar, tencere gibi mutfak ekipmanlarının su sertliğinin yüksek olması sebebi ile zamanla iç yüzeylerinde kireç birikimi oluşur. Bu problemlerin yaşanmaması için Gets Clean endüstriyel bulaşık makinesi kireç çözücüsünü düzen..
Endüstriyel mutfaklar için kullanılan yağ çözücü yüzeylerde oluşmuş kalın tabakalı, yağlı kirlerin derinlemesine temizliğinde etkili bir rol oynar. Üstün içeriği sayesinde zorlanmadan yağları söker atar.Mutfak ocağı, aspiratör, ızgara, fırın, seramik ve fayans yüzeyler, mutfak aletleri.Not: Uyg..
Üstün formülü sayesinde yaya Trafiğinin çok olduğu alanların (okul, hastane, alışveriş merkezi vb.) temizlenmesinde yüksek performans sağlar. Kalıcı ve hoş kokusu sayesinde tazelenmiş hissi verir. İz bırakmadan, hızla kuruması ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.Temizlenecek yüzeylerin kirlilik..
Formülasyonunda bulunan çok çeşitli aktif maddeler sayesinde kir, leke, yağ, pas gibi problemleri çözmenizde en iyi yardımcınızdır.Uygulanacak yüzeyin durumuna göre 1’e 3 orana kadar seyrelterek kullanınız. İşlem sonrası mutlaka durulayınız. Hassas olan yüzeylerde tüm bölgeye uygulamadan önce den..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Bu sitede sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerez kullanılmaktadır.