Menü
Sepetiniz

Gizlilik İlkeleri


Değerli Müşterilerimiz,


1. Elektronik posta adresiniz ve kişisel bilgileriniz hiç bir gerekçe ile deneykimya.com,deneykimya.com ortakları, ilerideki iştirakleri, bağlı şirketleri ve halefleri  dışındaki kuruluşlara dağıtılarak üçüncü kişiler tarafından reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. deneykimya.com sitesine üye olarak veya üye olmadan satın alım yapanlara, işbu gizlilik sözleşmesi uyarınca, her türlü tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış pazarlama, mağaza kartı, mağaza puan / hediye kuponu  ve üyelik uygulamaları için SMS ve e-posta gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, üye veya üye olmadan satın alım yapanlar işbu üyelik ve/veya  gizlilik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS'lerinin cep telefonuna gönderilmesini peşinen kabul etmiş olacaklardır.


2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, firmamızın kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır. 


3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 


4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde info@deneykimya.com'a bildirebilirsiniz. Deney Kimya’ya vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz. 

5. Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri kesinlikle tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız info@deneykimya.com tarafından teminat altına alınmıştır.


Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;


Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini sağlamak için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.

Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamalarında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılmaktadır. Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir.

Deney Kimya hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

Bu sitede sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerez kullanılmaktadır.