Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı Ne İşe Yarar?

Endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı ne işe yarar, endüstriyel bulaşık makineleri için özel olarak üretilmiş makine deterjanlarıdır. Endüstriyel bulaşık makinenize attığınız bulaşıklarınızın her türlü yağ, kir lekelerini yok eden endüstriye bulaşık deterjanlarından çok farklıdır.

Endüstriyel Bulaşık Deterjanları

Ev tipi bulaşık makineleri tablet ya da sıvı halde üretilirler. Fakat endüstriyel bulaşık makinesi deterjanları sıvı olarak üretilmektedir. Sert sularda bile etkisini gösteren bu deterjanlar kusuruz ve hijyenik bir temizlik için özel olarak formüle edilmiştir. Özellikle yanmış ya da kurumuş kirleri çıkarmak ve yağları sıyırıp yok etmek için konsantre formülü ile formüle edilmiş bulaşık deterjanları sert ve çok kireçli sularda da makinenizi korur ve ömrünü uzatır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanları Özelikleri

Sadece bulaşıklarda yağ ve kirleri yok etmekle kalmayan endüstriyel bulaşık makinesi deterjanları aynı zamanda bulaşıklarınızın yapısını korur. Piyasada satılan binlerce endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı vardır ve bunların büyük bir bölümü kalitesiz olduğundan dolayı bulaşıklarınızı yıkama sonrasında korur. Aynı zamanda makinenizde sert ya da kireçli sulardan kaynaklamaları önler.  Bulaşık makinenizin gider boruları ya da sprey kısımlarında kir yağ ve kireç oluşmasını engeller ve makineye ilk günkü verimini kaybettirmez.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Nasıl Kullanılır?

Kullanımı gayet basittir. Ancak ev tipi bulaşık makinesini kullanımı ile farklıdır. Kullanırken deterjan üzerinde yazan kullanma talimatını okumalı ve buna göre kullanmalısınız. Endüstriyel bulaşık makinenize bağlana dozaj pompaları ile kullanılır. Her çeşit suda etkisini maksimum gösteren bu bulaşık makineleri aynı zamanda çevre dostu ürünlerdir. Geniş aralıkta bulunan her tip bulaşık makineleri için özel olarak üretilmiştir. Bulaşıklar üzerinde nokta ya da iz oluşturmaz. Endüstriyel bulaşık makinesi deterjanların yüksek alkali özelliğine sahiptir.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli? 

Endüstriyel bulaşık makinesi deterjanlarını elde ya da ev tipi bulaşık makinelerinde kullanmayacağının asla unutmayın.  Her tip sanayi ve endüstriyel bulaşık makinelerinde kullanabilirsiniz.  Ürünü kullanımdan sonra makine tüplerinde meydana gelebilecek her türlü kristalizasyondan korumak için makinenin pompa ve hortumlarını yıkamanızı tavsiye ederiz.