Derz Duşakabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Banyonuz ve duşa-kabin gibi yaşam alanlarınızın temiz kalması çok önemlidir. Suya maruz kalan bir alan olduğundan dolayı banyo ve duşa-kabinler kirlerin aktığın ve bakterilerin hızla çoğaldığı alanlar olmasından dolayı hijyenik bir yaşam alanı için sürekli olarak temizlik gerekmektedir. Özellikle kış günlerinde iki kat daha önemsenmesi gereken derz duşa-kabin temizliği için derz duşa-kabin temizliği nasıl yapılır, gibi sorulara sıkça rastlanılmaktadır.  

Derz Duşakabin Temizliği

Aslında derz duşa-kabin temizliği öyle sanıldığı gibi kolay değildir. Kullanmadan önce ve kullandıktan sonra hijyenik olması insan sağlığı açısından son derece önemlidir. Derinlemesine bir temizlik istiyorsanız Gets Clean marka etkisi çok güçlü olan çamaşır suyunun kullanmanızı tavsiye ederiz. Özellikle manda yumuşatıp sıyırıp atan bu çamaşır suyu kesinlikle hiçbir efor sarf etmeden derz ve duşa-kabininizin derinlemesine temizlenmesini sağlayacaksınız.

Gets Clean Çamaşır Suyu İle Ferah Banyolarınız Olsun

Banyolar suya maruz kalan yaşam alanları olduğundan dolayı kimi zaman ister istemez sararmalar ya da sarı kalıntı ve kirlerin oluştuğu görülmektedir. Eğer düzenli temizlik yapmadığınız takdirde bir süre sonra bakteri ve mikroplar üreyerek hem eviniz ve banyonuzda kötü kokuya neden olacak hem de sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir. Gets Clean marka güçlü ve etkili çamaşır suyunu banyonuzda duşa-kabin ya da derz aralarında meydana gelen sarı ve kirlerin üzerine dökerek fırça ile ovaladıktan su dökerek güzelce durulayın. Kullanımız basit etkisi güçlü olan bu çamaşır suyunu klozetlerinizin lavabolarınızın taşlarında, oluşan sarılıkları yok etmek için de kullanabilirsiniz.  Öte yandan beyaz renkli çamaşır için uygun olan bu çamaşır suyunu kesinlikle başka kimyasal içeren başka temizlik maddeleri ile kullanmayınız.

Derz ve Duşakabin Temizliği Yapmanın Püf Noktaları

Derz ve duşa-kabin temizliğini kusursuz ve pratik bir şekilde gerçekleştirmek için uygun temizlik ürünlerini kullanmanız ve temizliği de banyonuzun kullandıktan sonra hemen yapmanız gerekir.  Mutlak temizlik sırasında fırça sünger ve eldiven kullanmanızı tavsiye ederiz, duşa-kabin camlarınızın çizilmemesi için silerken yumuşak sünger kullanmalısınız. Derz aralarına çamaşır suyunu ulaşmasını istiyorsanız çamaşır suyunu sprey şeklinde kutulara ilave edeniz.