Menü
Sepetiniz

Çamaşır Suyu

Mutfaklarda: Sararmış bardaklarınızı bir leğende 5lt suya 20 ml gets clean çamaşır suyu pro koyarak hazırladığınız karışıma daldırınız. 15-20 dakika sonra çıkartıp makinede veya elde yıkayınız. Lavabolardaki deliğe ve yakın çevresine dökünüz, 5-10 dakika bekledikten sonra bol su ile yıkayınız.

Yüzeylerde: 5 lt suya yarım çay bardağı gets clean çamaşır suyu pro ilave ediniz ve mob ile yüzeyleri siliniz daha sonra temiz su ile aynı şekilde durulayınız.

Banyolarda: Sarı kalıntı ve kenarlarda biriken kirlerin üzerine direk dökünüz, fırça ile ovalayınız, 5-10 dakika sonra su ile durulayınız.

Tuvaletlerde: Lavabo ve taşların sarılıklarının giderilmesi için sürekli olarak kullanınız. Tuvalet taşının iç dip kısımlarına dökünüz, gerekirse fırça ile ovalayınız. 5-10 dakika sonra durulayınız.

Çamaşırlarda: Beyaz renkli çamaşırlarınızın lekelerini çıkartmak ve beyazlatmak için makine ile yıkamada makineyi ön yıkama programına alınız, çamaşırlarınızı makineye atıp çalıştırınız, çamaşırlar su ile ıslandıktan sonra 1 çay bardağına kadar (yaklaşık 100 gr) ürünü ilave ediniz. Makineyi durdurup 10-15 dakika bekledikten sonra normal yıkamaya devam ediniz. Çamaşırlar leğende bekletilecek ise, 5 lt suya kirin yoğunluğuna göre 20-30 lt gets clean çamaşır suyu pro ekleyiniz. 30-45 bekledikten sonra normal yıkama işlemini yapınız.

Bu sitede sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerez kullanılmaktadır.